Czy Twoje dziecko spędza część wakacji w Krakowie?

Czy Twoje dziecko może nudzić się w wakacje?

Chcesz aby w Twoje dziecko stało się kreatywnym twórcą zamiast być pasywnym biorcą treści z Youtube?

.

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE WARSZTATY AKADEMII YOUTUBE!

Chcę zapisać dziecko na warsztaty

CZEGO UCZYMY NA TYM WARSZTATACH?

Na naszych warsztatach uczymy jak tworzyć własne filmy, pokazujemy kilka ważnych narzędzi (głównie do montażu i nagrań), pokazujemy jak w ciekawy sposób zaplanować swoje prace i znaleźć pomysł na ciekawy i wartościowy kanał, który może odnieść sukces.

Nasze zajęcia mogą być traktowane jako samodzielny kurs, mogą być też wprowadzeniem do rocznego kursu Akademii Youtube, gdzie wszystkie tematy omawiane są o wiele bardziej szczegółowo.

CZY WARSZTATY SĄ WIĘKSZYM KURSEM CZY SĄ JEDNORAZOWE

Nasze warsztaty organizowane są w formie tygodniowej. Codziennie dziecko odbywa jedne zajęcia, które trwają 90 minut. Każde zajęcia to osobny zakres edukacyjny obejmujący naukę podstaw filmowania i montażu. Każde zajęcia składają się z dwóch części. Część pierwsza – wprowadzenie teoretyczne, gdzie omawiamy zagadnienia związane z tematem zajęć. Część druga – zajęcia praktyczne, gdzie każdy na swoim komputerze pracuje nad własnymi filmami oraz nagrywa własne materiały wideo.

UCZESTNICY WARSZTATÓW DOWIEDZĄ SIĘ JAK:

dobrze zaplanować swój kanał na Youtube, jak publikować i zmontować filmy na Youtube, jak dodać różne efekty do swoich filmów, jak podłożyć dźwięk, jak nagrywać filmy z użyciem greenscreena, jak nanieść efekty specjalne na filmy z greenscreena, jak montować takie filmy, jak nagrywać challange, jak stworzyć miniaturkę kanału i atrakcyjną miniaturkę filmików :)

SZCZEGÓŁY:

Kiedy i gdzie:

26-30 sierpnia (poniedziałek-piątek) w godzinach 18:30-20:00, pracownia na os. Złotej Jesieni 6/5.

Dla kogo:

Nasze warsztaty przeznaczone są dla dzieci z roczników, 2010-2008. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych i trwają 90 minut.

Cena:

190 zł – płatne do 5 dni po zapisie.

Na zakończenie warsztatów każde dziecko otrzyma dyplom oraz upominek :)

Chcę zapisać dziecko na warsztaty

Jeżeli macie Państwo pytania/wątpliwości prosimy o telefon +48 570-217-790 Chętnie na wszystko odpowiemy :)