Jak wygladają nasze zajęcia stacjonarne?

Zajęcia są zawsze prowadzone przez przynajmniej dwóch trenerów, a grupy nie przekraczają 12 uczestników. Dzięki niewielkim grupom, trenerzy są w stanie dobrze wytłumaczyć materiał i pomóc każdemu kto ma problem z jakimś zagadnieniem.

  • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.
  • Zajęcia trwają przez cały rok szkolny i odbywają się wg harmonogramu
  • Zajęcia w Krakowie odbywają się w naszej pracowni na os. Złotej Jesieni 6/5.
Chcę zapisać dziecko na zajęcia

Wszystkie kursy w świecie Minecrafta mają podobną formułę spotkań i dzielą się na trzy bloki:

1. Pierwszy blok to praca z opracowanym przez nas podręcznikiem. Podczas tej części wprowadzamy zagadnienia będące tematem spotkania. Wykonujemy zadania, które są operacyjnie zbliżone do tych, które będziemy zgłębiać pracując przy komputerach.

2. Drugi blok to gra na indywidualnych mapach edukacyjnych. Są to mapy przygotowane przez nas tak, aby trafnie przedstawiały zagadnienia, które poruszamy na zajęciach.

3. Trzeci blok to zajęcia na serwerze, czyli gra wspólna. Tam dajemy uczestnikom zadania grupowe, aby kształcić współpracę oraz szacunek do innych graczy i ich pracy. Zawsze gramy na naszych serwerach, to oznacza że są one bezpieczne i przez nas administrowane (też podczas zajęć). Każda grupa ma swój oddzielny serwer, dzięki czemu mamy nad nim pełną kontrolę.

Kursy roczne

Poznaj nasze roczne kursy!

Jeżeli macie Państwo pytania/wątpliwości prosimy o telefon +48 570-217-790 lub mail.: kontakt@a2020.pl

Chętnie na wszystko odpowiemy :)