1.

Wiele lat doświadczenia

Nasz system zajęć działa już kilka lat. Co roku z naszych zajęć korzysta ponad 1000 dzieci z całej Polski. Dzięki dużemu zasięgowi – zbieramy dużo opini i wiele doświadczeń które pozwalają nam stale ulepszać nasze zajęcia.

2.

Ogólnopolski projekt

Pomysł na zajęcia edukacyjne zrodził się kilka lat temu w Warszawie. Dziś w systemie MINDCLOUD działa już 13 miast. Dzięki sprawnej centrali i ogromnej sieci partnerskiej zapewniamy najwyższy poziom edukacyjny zajęć edukacyjnych.

3.

Zapewniamy Ścieżkę Rozwoju

Nasze zajęcia to nie tylko pojedyncze kursy – to cały system z zaplanowaną ścieżką rozwoju kompetencji informatycznych dzieci. Dzięki takiemu systemowi każdy uczeń może zdobywać wiedzę przez kilka lat.

4.

Trenerzy Minecraft i Microsoft

Stale dbamy o podnoszenie kompetencji wszystkich naszych trenerów. Dwa razy do roku trenerzy odbywają obowiązkowe warsztaty w Warszawie. Bardzo ważne jest także to, iż większość naszych trenerów posiada status Edukatorów firmy Microsoft!

Każde zajęcia to minimum dwóch trenerów – zawsze staramy się łączyć trenerów technicznych (programistów) z trenerami z dużymi kompetencjami pedagogicznymi :)

.

Zajęcia odbywają się w Krakowie, os.Złotej Jesieni 6 /parter, w czwartki, piątki i soboty

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować miejsce dla swojego dziecka, zapraszamy tu > WWW.A2020.PL/ZAPISY

Jeżeli macie Państwo pytania/wątpliwości prosimy o telefon +48 570-217-790, chętnie odpowiemy na wszystkie :)